top of page

Академії Cisco та Oracle

Офіс відкритого типу

Завдяки зусиллям співробітників кафедри інформаційних систем та технологій факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка було зареєстровано в програмах Мережевої академії Cisco та Oracle Academy.

Навчальна програма Академії Cisco охоплює широкий перелік тем – від основ організації та обслуговування мереж до більш складних понять ІТ, таких як мережева безпека, використання складних інструментів пошуку та усунення несправностей. Особливо корисно для студентів кафедри наявність серед навчальних курсів Академії Cisco цілої низки дисциплін присвячених Інтернету речей (IoT). Майбутні фахівці отримали змогу дізнатись про найновіші розроби від одного з лідерів галузі.

Мережева академія Cisco використовує власну систему керування навчанням, яка поєднує заняття з викладачами, використання онлайн-контенту, лабораторні та практичні роботи. Навчальні курси академії Cisco не тільки надають студентам доступ до найактуальніших теоретичних знань, а ще й допомагають підготуватися до галузевої сертифікації, розпочати та вибудувати кар’єру, допомагають здобути вищу освіту в сфері інформаційних систем, комп’ютерних наук та комп’ютерної інженерії.

Завдяки статусу Інституціонального учасника програми академій Oracle, який отримав Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка, студентам кафедри доступні ресурси для вивчення інформаційних технологій, що дозволяють розширити знання, відпрацьовувати навички, впроваджувати інновації і таким чином отримати конкурентні переваги в технологічних сферах. Комплексні навчальні плани, розроблені професійними викладачами, програмне забезпечення, хмарні технології, практичні кейси доступні виключно для інституціональних учасників Oracle Academy.

В рамках навчальних курсів Oracle Academy студенти кафедри отримали доступ до таких ресурсів та технологій: Member Hub, Student Hub, Oracle Cloud Free, Compute VM, Oracle iLearning, Oracle Application Express (APEX), Oracle SQL Developer Data Modeler, Primavera, а також різноманітних середовищ розробки для Java. На семінарах, присвяченим середовищам Alice і Greenfoot і курсах Java Fundamentals та Java Programming використовуються різні безкоштовні середовища розробки для Java (JDE). Студенти мають можливість встановлювати середовища JDE локально на свої комп’ютери. Також студенти мають можливості використовувати інше програмне забезпечення компанії Oracle.

Деякі курси впроваджено в навчальний процес, інші доступні в якості факультативів. Доступ студентам кафедри інформаційних систем та технологій до всіх ресурсів академій надається безкоштовно.

Після закінчення навчальних курсів Академії Cisco та Oracle Academy та успішної здачі фінальних екзаменів, студенти отримують не тільки записи в залікову книжку, а ще й сертифікат про закінчення відповідних курсів та електронні бейджи від загальновідомих лідерів в царині Інформаційних технологій.

Oracle_Logo.jpg
2560px-Cisco_logo.svg.png
bottom of page